SOS! Potrzebuję pomocy!

Jeżeli poszukujesz pomocy to mamy dobrą wiadomość – właśnie ją znalazłeś! 🙂

Wiemy, że macie różne problemy. Wielu z Was poszukuje pieniędzy na leczenie. Po uprzednim skonsultowaniu się z ośrodkiem leczniczym pomagamy nie tylko w zbiórce pieniędzy, ale bierzemy na siebie cały proces poszukiwania leczenia za granicą, przygotowania niezbędnych dokumentów i procedur pozwalających na wyjazd na leczenie. Często dziecko potrzebuje pilnie drogich leków, od których zależy nie tylko zdrowie, ale i życie. Nie martwcie się, jesteśmy po to, żeby Wam pomóc.

Być może zajrzeliście tu, bo potrzebujcie pomocy już po zakończeniu leczenia? Organizujemy turnusy wypoczynkowe, zajęcia edukacyjno-terapeutyczne, spotkania w grupach, dla dzieci, które zakończyły już terapię medyczną, ale często nie mogą poradzić sobie ze skutkami leczenia.

A może sami jesteście rodzicami chorego dziecka i potrzebujecie naszego wsparcia? Przeszłyśmy przez to samo co Wy – nasze dzieci też potrzebowały pomocy. Doskonale Was rozumiemy. Nasi wolontariusze mogą pomóc Wam w codziennych czynnościach, mogą zaopiekować się dziećmi, abyście Wy mieli chwilę dla siebie. Możecie po prostu się z nami spotkać, żeby podzielić się swoimi problemami, zapytać o potrzebne rzeczy – nie odmówimy! Organizujemy też akcje charytatywne, np. „Piękna Mama” – kiedy możemy po prostu posiedzieć i poplotkować, a w tym czasie profesjonalny sztab fryzjerów, kosmetyczek, manikiurzystek i fizjoterapeutów zajmie się nami od stóp do głów.

A może potrzebujecie czegoś innego? Chętnie poznamy Wasze potrzeby 🙂 Napisz do nas, lub zadzwoń!